EAST 17 (UK)

East 17 on UK-st pärit 90ndate kultus-boybänd, kellel on olnud tervelt 18 TOP-20 hitti. “House of Love”, “Stay Another Day”, “Deep”, “It’s alright” ja “Thunder" on vaid mõned neist, mis on kahtlemata kõigile 90ndatel elanud noortel otsast lõpuni peas!ALICE DEEJAY (NL)

Alice Deejay on Hollandi tantsumuusikaartist, kes lendas muusikataevasse ereda leegina aastal 1999, hitiga “Better of alone”, müües singlit üle 5 miljoni koopia ja saavutades ülemaailmse tuntuse. Pärast ligi 20-aastast pausi on nad taas laval ning valmis Eestis esitama lisaks oma kultushitile “Better of alone” oma teisi hitte nagu “Back in my life”, “Will I ever” jne.TERMINAATOR (Eesti)


Terminaator on eesti rokkbänd, mis sai alguse Tallinna 10. Keskkoolis (tänane Nõmme Gümnaasium). Jaagup Kreem hakkas tegema bändi 1988. aastal, õppides siis 7. klassis.[1] Enam kui 30 tegevusaasta jooksul on Terminaator välja andnud 10 stuudioalbumit, kaks kogumikku ja kaks kontsertsalvestist, kirjutanud muusika kahele muusikalile ning võitnud kahel korral Raadio 2 aastahiti valimise.

2020. aasta seisuga on Terminaator andnud üle 800 kontserdi, sealhulgas on esinetud ka Lätis, Leedus ja Soomes.


ANNE VESKI (Eesti)


on eesti üks tuntumaid lauljaid, kes saavutas suurt populaarsust ka endise Nõukogude Liidu ja Venemaa estraadilavadel. Vaieldamatult Eesti tuntumaid naislauljaid ja ikoone läbi aegade. Suurema tuntuse saavutas tänu esikohale Sopoti lauluvõistlusel 1984.aastal. Tema kuulsamaid hitte Eestis on "Roosiaia kuninganna" ja "Hea tuju laul" (ehk "On lahe atmosfäär"), mida kindlasti ka Retrolandil kuulata saab.
COOL D (Eesti)


Cool D-d nimetataks ka Eesti rapmuusika isaks, sest just tema oli noore rapihuvilisena aastal 1995 see, kes andis välja Eesti esimese kultusliku räpialbumi "O'Culo". Kellelegi ei vaja tutvustamist tema hitid "Tütar üksi kodus"; "Eestlased" või "Pole sinu asi see". Cool D on ka üks ansambli A-Rühm liikmeid, kelle sulest sündinud legendaarsed "Palmisaar" ja "Popmuusik". Retrolandil astub Cool D üles vanade semude KOZY (Kaarel Kose) ja DJ Critical-iga.
NANCY (Eesti)


 Nancy on tuntud diskoartist, kes alustas oma karjääri 1994.aastal ning lauljana tegutseb ta siiani. Tema esimene singel oli “Mul luba loota” ning edasi juba järgnesid hitid “Pilgud on nooled” ning “Hellalt hoia mind”, mis on eestikeelne versioon Taylor Dayne’i laulust “Tell It To My Heart”. Nancy on andnud välja ka albumi nimega “Nancy”.